Новини » Суспільство 7 березня, 2018, 7:07
Уляна Супрун просить не вітати її з «жіночим днем»
В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Фото: kmu.gov.ua
В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Фото: kmu.gov.ua

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун закликала не вітати її із «жіночим днем» та не дарувати квіти.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Наближається 8 березня та біля мого робочого місця з’являється все більше букетів з квітами й привітань зі святом. Хочу попросити не вітати мене в цей день. Не дарувати квітів та інших подарунків», – пише пані Супрун.

Вона не вважає, що 8 березня чи в будь-яке інше свято потрібно «вітати жінку з тим, що вона є жінка».

«А якщо в такий спосіб ви хочете підтримати мої, як жінки, права та свободи – квіти та особливий день для цього також не потрібні. Боротьба проти гендерної дискримінації – важливий і відповідальний процес, котрий необхідно підтримувати не подарунками раз на рік, а активною громадянською позицією», – зазначає в.о. міністра.

Вона закликала повідомляти у відповідні структури про факти насильства чи дискримінації над жінками.

«Зараз ЮНЕСКО та Вікіпедія запустили кампанію #Wiki4Women. Вона направлена на ширше представлення жінок в інформаційному середовищі. До прикладу, з 25 тисяч статей, які публікуються у Вікіпедії щодня, лише 17% про жінок. Організатори кампанії заохочують більше писати про досягнення та внесок жінок на сторінках Вікіпедії. Долучайтеся, деталі тут«, – наголошує Уляна Супрун.

Нагадаємо, нещодавно урядовцям погрожували, щоб вони звільнили Уляну Супрун.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 04:56 :38