Новини » Економіка

У Києві відбудеться третій щорічний Форум «Бізнес на Amazon»

23 червня в Києві пройде третій щорічний Форум «Бізнес на Amazon», повністю присвячений тематиці однієї з моделей онлайн-бізнесу, що найбільш динамічно розвиваються, – Private Label на Amazon.

Про це повідомляють організатори заходу.

Спікерами київського форуму часто стають молоді люди, які заробили свій перший мільйон завдяки Amazon. Наймолодшим спікером в цьому році буде Will Tjernlund (Вілл Тьернланд, США), який заробляє мільйони вже не перший рік.

Вілл займається онлайн-бізнесом з 16 років і сьогодні оборот його Amazon-бізнесу, який він веде спільно із своїм братом, становить 20 мільйонів доларів на рік і все завдяки тим можливостям, які відкрив Amazon. За кілька років брати перейшли від невеликих партій товару до контейнерних поставок з Китаю в США.

В інтерв’ю одному з бізнес-блогів Вілл сказав: «Відійдіть від загальноприйнятого шаблону ведення бізнесу і будете заробляти більше».

Вілл прекрасно знає, про що говорить, бо йому вдалося відійти від загальноприйнятої моделі ведення Private Label бізнесу. На запуск нового бренду він витрачає всього кілька днів, тестуючи безліч нових товарів, вибирає ті, які продаються краще. Поки інші по 6 місяців шукають свій потенційний бестселер, Вілл знаходить товари-самородки і заробляє мільйони.

«Хочете зустрітися з Віллом Тьернландом і дізнатися про можливості, які відкриває Amazon для запуску високодинамічного онлайн-бізнесу? Зустрітися з іншими підприємцями з України, Європи і США? Дізнатися про підходи до Amazon-бізнесу від тих, хто зробив в ньому мільйони?

Реєструйтеся на третій щорічний Форум «Бізнес на Amazon»! У Вас буде унікальна можливість за один день побачити Amazon-бізнес зсередини, задати свої питання експертам і підприємцям, обмінятися контактами і відкрити для себе модель найсучаснішого глобального онлайн-бізнесу. Чекаємо Вас в Києві 23 червня, КВЦ Парковий», – зазначають організатори.®

Loading...