live
Новини » Регіони 20

У Чернівцях засудили на 2,5 року жінку, яка задушила немовля

У Чернівцях апеляційний суд області залишив у силі рішення Шевченківського суду про призначення покарання у вигляді 2,5 років ув’язнення жінці, яка народила вдома дитину та одразу її задушила.

Про це з посиланням на рішення Апеляційного суду Чернівецької області, повідомляє molbuk.ua

Обвинувачена у судовому засіданні свою провину визнала та попросила, щоби її покарали «несуворим способом, без позбавлення волі». Після оголошення вироку жінку негайно взяли під варту у залі суду.

Як раніше повідомлялося, у Чернівцях 21-річна жінка задушила свою новонароджену дитину.

До пологового будинку вона звернулась, коли виявила погіршення у стані здоров’я. При огляді лікарі встановили, що у жінки нещодавно були пологи, дитини з юною матір’ю не було.

20 січня по обіді до Шевченківського відділу поліції звернулась завідувач гінекологічного відділення пологового будинку №2. Лікар повідомила, що до їхньої лікарні поступила 21-річна чернівчанка у післяпологовому стані, але дитину, за її словами, вона не народжувала.

Прибувши до лікарні та поспілкувавшись з пацієнткою, слідчо-оперативна група встановила, що народивши дитину матір перерізала пуповину та задушила немовля. Після того, як новонароджена дитина припинила дихати, загорнула немовля у поліетиленовий пакет та заховала у коморі біля входу до власної квартири. Пояснити правоохоронцям свій вчинок так і не змогла.

Loading...
Loading...
Loading...