середа, 7 березня, 2018, 1:00 Суспільство
Цього місяця Україна переходить на літній час

У 2018 році в Україні переведення годинників на літній час здійсниться в ніч з суботи на неділю, 25 березня.

Стрілки годинника необхідно буде перевести на 1 годину вперед. Літній час почнеться в 3 ночі неділі, 25 березня. Тому доведеться прокидатися раніше, – нагадує Еxpert.

Згідно з постановою Кабінету міністрів, перехід на літній час в Україні вже понад 20 років відбувається в останню неділю березня.

Щоб допомогти своєму організму легко адаптуватися до нового «літнього» графіку, в першу чергу, харчуйтеся повноцінно і регулярно. Фахівці рекомендують уникати жирної і гострої їжі і не зловживати солодощами. Деякі медики рекомендують пити зелений чай. Це допоможе підтримати організм в тонусі.

Більше гуляйте на свіжому повітрі, хоча б за тиждень до переведення стрілок на літній час. Постарайтеся зменшити навантаження на роботі в перехідний період, не засиджуватися в офісі допізна.

У перші кілька днів після переведення годинників знайдіть можливість не сідати за кермо.

За тиждень до переведення годинників все ж намагайтеся лягати спати і вставати вранці на 20-40 хвилин раніше, ніж зазвичай – це дасть вашому організму час адаптуватися до змін в розпорядку дня.

Головне, пам’ятайте про свій позитивний настрій. Якщо думати про зміну годин, як про необхідний фактор і не надавати цьому великого значення, ваш організм перебудується без особливих втрат для фізичного і психологічного здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 04:09 :25