середа, 7 березня, 2018, 14:48 Регіони
Мерія розірвала договір із фірмою, через яку Луцьк потопав у смітті

Виконком Луцької міськради розірвав договір із ТОВ «М.Ж.К.» через неналежне вивезення сміття.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи муніципалітету.

Директор департаменту ЖКГ Луцької міськради Юрій Крась зауважив, що у зв’язку з порушенням безперебійного і якісного надання послуг з вивезення побутових відходів, систематичним невиконанням умов договору підготовлено проект рішення щодо розірвання договору з ТОВ «М.Ж.К.». Так, з листопада 2017 року на адресу Луцької міської ради, департаменту житлово-комунального господарства, служби оперативного реагування 15-80, на інтерактивну платформу «Відкрите місто» надходять численні звернення громадян міста щодо неналежного надання послуг з вивезення сміття.

Працівниками департаменту житлово-комунального господарства проведено обстеження прибудинкових територій, зокрема перевірено санітарний стан місць розташування контейнерів для збору твердих побутових відходів та дотримання графіків вивезення ТПВ.

За результатами проведеного обстеження встановлено, що ТзОВ «М.Ж.К.» не дотримується графіків вивезення твердих побутових відходів, що спричинило перенакопичення сміття і, як наслідок, незадовільний санітарний стан місць розташування контейнерів для збору твердих побутових відходів.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад наголосив, що керівника підприємства Валерія Коновалюка неодноразово попереджали про необхідність вчасного вивезення сміття.

«Ми чули багато обіцянок. Зокрема, й про придбання нового сміттєвоза, ремонт старого. Однак, й нині нової машини нема. Нічого не робиться. Систематично виникають проблеми з накопиченням великої кількості відходів біля контейнерів», – зазначив він.

За його словами, на «Луцькспецкомунтранс» теж були проблеми зі сміттєвозами, але їх вирішують і нема накопичення відходів.

Повідомив перший віце-мер і про те, що незабаром комунальне підприємство «Луцькспецкомунтранс» придбає два сміттєвози. До кінця року у планах ще й третій сміттєвоз придбати. Крім того, влітку запустять й сортувальну лінію, що дасть можливість оперативніше відсортовувати сміття і менше вивозити на полігон.

Також Григорій Недопад доручив департаменту ЖКГ до завтрашнього ранку вивезти усе сміття від контейнерів, які встановлені на території «М.Ж.К.».

Члени виконавчого комітету Валерій Корпач та Ігор Муковоз звернули увагу й на незадовільну роботу ТОВ «М.Ж.К.» з обслуговування житлових будинків та запропонували перевірити їх роботу й у цьому питанні.

Григорій Недопад повідомив, що у травні у них завершується договір. Буде проведено перевірку роботи підприємства та прийматимуться відповідні рішення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 07:02 :42