середа, 7 березня, 2018, 15:03 Суспільство
Лія Ахеджакова: І те, що створили ці бандити з Донбасом – жах!
Актриса Лія Ахеджакова. Фото: Радіо Свобода
Актриса Лія Ахеджакова. Фото: Радіо Свобода

Улюблена актриса багатьох – Лія Ахеджакова одна із тих у Росії, хто відкрито засуджує політику Кремля щодо України. На її думку у Росії відбуваються речі, які суперечать здоровому глузду.

Про це актриса розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода.

Лія Ахеджакова вважає, що насправді дуже важко російських людей переконати у тому, що Україна – це ворог Росії. Оскільки дуже багато корінних українців мешкають у РФ, залишилося багато дружніх зв’язків, яких не зачіпає політика. Однак, актриса вважає, що політична ситуація найближчим часом не покращиться.

«Багато хто усвідомлює це… Я тільки знаю, що він (Крим) уже не наш. І те, що ми туди влізли, ми завдали нашій економіці величезної шкоди. Я колись дуже любила бути на Донбасі, я там грала спектаклі, у мене там друзі, у мене родичі там живуть десь на Донбасі. І те, що створили ці бандити з Донбасом – жах!», – зазначила Лія Ахеджакова, яка повідомила і про те, що працівники ФСБ постійно погрожують їй.

Читайте також: «На Чорнобиль схоже, зате без бандер»: з’явились фото вокзалу окупованого Донецька

«У нас тут ФСБшник живе, у Внуково, і він мені написав листа: «Ще раз зачепиш нашого, будеш нюхати не квіточки, а вуглики». Хоче підпалити. Тож я побоююсь… Є люди, які думають абсолютно як я… Є молодь, з якою мене життя зіштовхує. На вулицях люди, правда, їх ніхто не чує. Але з тих, кого дуже добре чутно – Саша Сокуров, Юра Шевчук, Андрій Макаревич... Я зараз всіх не пригадаю. Моя подруга – Аллочка Покровська, мама Михайла Єфремова. Так а Міша що виробляє! Як вони працюють шикарно зі своїм цим проектом «Пан хороший». І Діма Биков, і мій друг Орлуша, і Міша, і Васильєв, який став продюсером цього проекту», – розповіла Лія Ахеджакова.

Актриса вважає, що систему у Росії давно пора міняти, і є талановиті люди, які зможуть очолити ці зміни.

«У нас вся проблема в системі. Її потрібно міняти… Страшна правоохоронна система, наші суди, прокурори, наші слідчі», – наголосила актриса.

Читайте також: «Руки опускаються від безсилля і злості»: Роман Цимбалюк опублікував лист з окупованого Донбасу

Повне інтерв’ю можна прочитати тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 08:14 :10