Новини » Суспільство 6 березня, 2018, 13:40
«Задекларуйте ювелірний гарнітур»: НАЗК «професійно» привітали жінок з 8 Березня

НАЗК України в соціальних мережах привітали жінок з 8 Березня та нагадали про декларування доходів в доволі оригінальний спосіб як на вітання зі святом.

НАЗК зазначили у привітанні суми, які треба декларувати, а також, де саме це треба зробити.

«Дорогі жінки, Національне агентство вітає Вас із прийдешнім святом весни та краси!

І нагадує: якщо Ваш коханий подарує Вам золоту каблучку, вартість якої перевищує 8 810 гривень, не забудьте вказати її в декларації за 2018 рік у розділі: «Доходи, у тому числі подарунки».

Якщо Вам пощастило ще більше і ваша нова каблучка виблискує діамантом вартістю більше 88 100 гривень, дозвольте нам порадіти за Вас – повідомте НАЗК про суттєві зміни у Вашому майновому стані до 18 березня.

Якщо ж справи у вашого чоловіка у минулому році йшли набагато краще, ніж у країни загалом, і він подарував Вам цілий ювелірний гарнітур, вартість якого перевищує 176 200 грн, не забудьте також похвалитись ним наступного року й у розділі «Цінне рухоме майно» декларації», – зазначають у привітанні представники НАЗК.

НАЗК
НАЗК

Реклама

Кожна дівчина, жінка бажає щоб їй приділяли більше уваги. Якщо у вас немає можливості, даруйте частіше квіти. Даруйте букети львів разом із «Florescence». Велика кількість яскравих букетів чекає саме на вас!

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:10 :09