Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі заперечують, що США обмежили заходи щодо польської влади

У польському уряді заперечують інформацію про те, що США ввели обмежувальні заходи проти Варшави через Закон про Інститут національної пам’яті.

Про це повідомляє «Європейська правда», посилаючись на PAP.

«Двостороннє стратегічне співробітництво зі США не перебуває під загрозою, дипломатичні контакти залишаться на нинішньому рівні», – сказала речниця польського уряду Йоанна Копчинська.

За її словами, про це навіть свідчить візит Марека Магеровські, заступник міністра закордонних справ у Вашингтон, а також запланований візит голови канцелярії польського президента Кшиштофа Щерського до США.

У МЗС Польщі також заявили, що інформація про «санкції» США на двосторонні контакти не відповідає дійсності. Як повідомляє The Associated Press, Бартош Ціхоцький, заступник міністра закордонних справ, повідомив, що Вашингтон лише висловив «стурбованість та має питання» у зв’язку зі скандальним законом.

Нагадаємо, США ввели обмежувальні заходи щодо польської влади через Закон про Інститут національної пам’яті. Згідно з цими документами, які опинилися у розпорядженнні Onet, президент Польщі Анджей Дуда та прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький не зможуть відвідати Білий дім і зустрітися з Дональдом Трампом та іншими американськими високопосадовцями, поки до закону не будуть внесені зміни.Loading...