Новини » Львів 6 березня, 2018, 9:44
У Дрогобичі запровадять загальноміську телефонну «гарячу лінію»

Учора, 5 березня, Дрогобицький міський голова Тараса Кучма на оперативній нараді в Ратуші доручив відповідним структурним підрозділам до кінця цього тижня подати йому напрацювання щодо створення та умов функціонування загальноміської «гарячої лінії».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

«Сьогодні мешканці Дрогобича звертаються на урядову лінію з метою вирішення тієї чи іншої проблеми, – зазначив Тарас Кучма. – Для вирішення комунальних проблем у нас функціонує е-сервіс «Відкрите місто», однак не всі жителі Дрогобича мають змогу ним скористатися, зокрема – літні дрогобичани. Для того, щоб забезпечити максимально ефективну комунікацію з дрогобичанами та оперативно вирішувати проблеми в місті, нам необхідно створити міську «гарячу лінію».

Також міський очільник наголосив на тому, що створення цієї «гарячої лінії» сприятиме не лише оперативному вирішенню проблем, з якими звертаються мешканці, а й слугуватиме ефективним інструментом для роз’яснення причини проблеми та процедури її вирішення.

Нагадаємо, впродовж року у відділі охорони здоров’я та відділі освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради функціонує «гаряча лінія». Дрогобичани мають змогу на своє звернення отримати фахову відповідь чи вирішити проблему.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:07 :11