вівторок, 6 березня, 2018, 9:31 Політика
Представники Ради Україна-НАТО закликали підтвердити перспективи України
Фото: rada.gov.ua
Фото: rada.gov.ua

Представники Міжпарламентської ради Україна-НАТО закликали лідерів держав-членів Альянсу підтвердити євроатлантичні перспективи України та всіляко допомагати їй, щоб зблизитися із НАТО.

Про це йдеться у спільній заяві співголів Міжпарламентської ради Україна-НАТО першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко і члена Парламентської асамблеї НАТО, канадського сенатора Рейнелла Андрейчука, йдеться на сайті Верховної Ради України.

«Співголови Міжпарламентської ради закликали лідерів держав-членів НАТО, які мають зібратися на черговому саміті в Брюсселі у липні ц.р., підтвердити євроатлантичні перспективи України та надати їй всебічну допомогу, необхідну для інституційного зближення з Організацією, а парламентаріїв цих країн – до посилення солідарності і підтримки України в їхніх національних парламентах», – йдеться у повідомленні.

Міжпарламентська рада також засудила Росію, яка допомагає представникам незаконних збройних формувань на території ОРДЛО та яка нелегально утримує на своїй території заручників і в’язнів.

Окрім того, у заяві наголошують, що дуже важливим є успішне реформування сектору безпеки і оборони в Україні.

Додамо, 5-6 березня в м. Одесі відбувається чергове засідання Міжпарламентської ради Україна-НАТО спільно з виїзним засіданням підкомітетів Політичного комітету і Комітету з питань економіки і безпеки Парламентської асамблеї НАТО.

Форум зібрав понад сімдесят учасників: народних депутатів України, національних парламентаріїв з 12 держав-членів Північноатлантичного альянсу, українських урядовців, представників НАТО як міжурядової організації, незалежних експертів, спостерігачів.

Міжпарламентська рада Україна-НАТО була утворена в 2003 році як двосторонній моніторинговий орган Верховної Ради України і Парламентської асамблеї НАТО, до складу якого входять народні депутати України і члени ПА НАТО.

Основне завдання Міжпарламентської ради на нинішньому етапі – сприяння через механізми парламентського впливу в досягненні Україною відповідності критеріям членства в Організації Північноатлантичного договору.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 19:18 :50