Новини » Регіони 6 березня, 2018, 15:59
Екс-начальника Держкомзему Волині підозрюють у розтраті в особливо великих розмірах

Колишнього начальника ГУ Держкомзему у Волинській області підозрюють у розтраті державного майна в особливо великих розмірах.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Слідчі волинської прокуратури повідомили про підозру у службовому підробленні та розтраті державного майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненій у особливо великому розмірі, за попередньою змовою групою осіб, колишньому начальнику головного управління Держкомзему у Волинській області.

У 2008 році посадовець, змовившись із директором ПП «Геомоніторинг-Волинь», з яким за результатами тендеру було укладено договір на проведення інвентаризації земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Рожищенського, Володимир-Волинського та Горохівського районів Волинської області, заволоділи та розтратили бюджетні кошти, призначені для оплати цих робіт.

Підприємство, яке мало виконати роботи, не володіло належним обладнанням для їх проведення та не мало відповідних фахівців, відтак фактично не провело інвентаризації земель, а документація,виготовлена ним, була непридатною для використання в роботі.

Попри це, у грудні 2008 року директор підприємства підписав та скріпив відтисками печатки акти прийому-передачі виконаних робіт, які містили неправдиву інформацію про те, що ПП «Геомоніторинг-Волинь» нібито ці роботи виконало.

Начальник головного управління Держкомзему у Волинській області, знаючи, що відомості, вказані в актах, не відповідають дійсності, підписав їх та передав до бухгалтерії управління для здійснення за ними оплати.

На підставі цих завідомо підроблених документів на рахунок підприємства було безпідставно переказано 423,5 тисячі гривень.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України.

Триває досудове розслідування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 13:20 :08