Новини » Світ 5 березня, 2018, 6:07
Заяви Путіна про суперзброю можуть змусити США знищити РФ, – російський експерт

Російський військовий експерт пояснив, до чого можуть призвести заяви Путіна з точки зору теорії стримування.

Про це повідомляє glavcom.ua.

США за певних умов можуть вирішити першими нанести ядерний удар по Росії – у випадку реальності існування анонсованих лідером РФ Володимиром Путіним новітніх систем озброєння. Це випливає з теорії ядерного стримування, пояснив в ефірі «Дождя» російський військовий експерт Олександр Гольц. За його словами, навіть за умови існування

За його словами, навіть за умови існування зразків озброєння, про яке розповів Путін, ядерний паритет між США і Росією не порушений.

«Всі ті засоби, … якими хвалився Володимир Путін, паритету в дійсності не порушують, тому що Сполучені Штати в будь-яких умовах мають здатність завдати у відповідь ядерний удар і знищити Росію. … І навпаки», – зауважив він.

У той же час Гольц зазначив, що теорія ядерного стримування не залишає США інших варіантів дій у разі якоїсь кризи, окрім знищення РФ першою.

«Те, що говорив глава нашої (російської) держави з точки зору теорії стримування носить суто дестабілізуючий характер. Уявімо собі, що все це правда, що Росія отримала стратегічну перевагу над США. Що це означає? Що в кризовій ситуації США повинні нанести перший ядерний удар. Російські начальники не надто освічені люди», – резюмував експерт.

Як повідомлялось, Путін закликав Європу і Штати прислухатися до озброєної Росії. Серед іншого, він розповів, що Росія почала розробку таких видів стратегічної зброї, яка не використовує балістичну траєкторію і невразлива для ПРО. Нова російська крилата ракета буде володіти необмеженим радіусом дії і непередбачуваною траєкторією польоту, заявив Путін.

«Як ви розумієте, нічого подібного ні в кого в світі поки немає. Коли-небудь, напевно, з’явиться, але за цей час наші хлопці ще щось придумають», – додав він.

Олександр Гольц – радянський і російський журналіст, політолог. У 1978 році закінчив факультет журналістики Московського державного університету ім. Ломоносова. З 1980 по 1996 роки працював в редакції центральної газети Міністерства оборони «Красная звєзда». Протягом шести років вів щотижневу рубрику «Тема тижня», в якій висвітлювалися найважливіші проблеми російської зовнішньої і внутрішньої політики. З 1996 по 2001 рік – військовий оглядач журналу «Ітогі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 09:06 :41