понеділок, 5 березня, 2018, 23:59 Суспільство
Уряд ввів нові обмеження для керування автомобілем

На сайті Міністерства охорони здоров’я України оприлюднено проект наказу, в якому міститься перелік медичних протипоказань для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів.

Список протипоказань вийшов досить великим. В першу чергу в ньому значаться хвороби очей, відхилення зору. При цьому порушення відчуття кольору допускаються, пише Твоя Машина.

Ряд обмежень стосується інвалідів, що мають протези та у яких є проблеми з руками або ногами.

До водіння пропонують не допускати людей, хворих на геморой, водянку яєчка чи сім’яного канатика.

Крім цього до водіння пропонують не допускати людей, які мають захворювання судин, вроджені чи набуті пороки серця, гіпертонічні хвороби, хвороби крові.

Такий список хвороб набув широкого обговорення серед водіїв у соцмережах, адже людей з подібними проблемами здоров’я дуже багато, в тому числі серед водіїв.

Читайте також: Українським водіям треба підготувати мінімум по 600 гривень на нові аптечки

Скажімо, керівник Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів Олег Назаренко припускає, що народжується корупційна схема з отримання медичних довідок для права керування авто і нових поборів з водіїв.

Згідно з даними ВООЗ, 60% населення земної кулі мають серцево судинні захворювання, більше 50% – ознаки різних невралгій, але в США навіть старезні бабусі, які ледве-ледве ходять, авто водять.

Читайте також: Депутати дозволили конфісковувати автомобілі українців

Якщо проходити медкомісію, то 95% водіїв, згідно нових правил, її не пройдуть. Але вони не втратять права на керування автомобілем, переконаний Олег Назаренко, оскільки ці водії будуть змушені за хабарі купувати медичні довідки, й вартість цих «фуфлижних» папірців збільшиться набагато.

Читайте також: В Україну прибула партія найдешевшого у світі автомобіля

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-19 00:01 :10