Новини » Регіони 5 березня, 2018, 14:47
MERIDIAN CZERNOWITZ презентує сучасну українську літературу в Лейпцизі

Із 15 по 18 березня у Німеччині відбудеться одна з найбільших книжкових подій року для авторів, читачів і видавців, яка традиційно проходить на початку весни – Лейпцизький книжковий ярмарок.

Уже всьоме участь у ній візьме і міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ та її автори: Сергій Жадан, Ігор Померанцев та Андрій Любка.

У програмі заходів українських письменників – презентація і дискусія нового роману Сергія Жадана «Інтернат», розмова про Чернівці, читання поезії й прози, а також творчий вечір наших митців у Лейпцизі.

Поїздка стала можливою за підтримки Open Society Foundations в кооперації з OSIFE та центру Gedankendach у Чернівцях , – повідомила міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ.

За словами голови команди MERIDIAN CZERNOWITZ Євгенії Лопати, подорожі представників корпорації на Лейпцизький книжковий ярмарок, що є вже традиційними – важлива й ефективна експансія.

«Її ми прискіпливо плануємо з року в рік, – розповідає Євгенія. – На цьогорічному книжковому ярмарку презентуватимемо, в першу чергу, Чернівці, говорячи про німецький переклад книжки Ігоря Померанцева «Czernowitz – спогади потопельника». Також плануємо захід за участю топового автора нашого видавництва – Андрія Любки. В команді Меридіану представляти Україну до Лейпцигу традиційно їде й Сергій Жадан, чий роман «Інтернат» у німецькому перекладі цьогоріч номіновано на літературну премію Лейпцизького книжкового ярмарку».

Стенд міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz на ярмарку можна буде  відвідати у залі № 4, стенд D 404 з 9:00 до18:00 щоденно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 23:50 :35