Новини » Політика 5 березня, 2018, 20:50
Доброволець «Айдару»: Держава нічого не робить для АТОвців
ZIK
ZIK

На жаль, держава сьогодні нічого не робить для учасників АТО з окупованих та анексованих територій. Та разом із вами ми зможемо змінити цю ганебну ситуацію.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив боєць батальйону «Айдар», а також міський голова окупованого Олександрівська Микола Греков.

Гість програми розповів, що сьогодні він займається питанням учасників АТО з окупованих та анексованих територій. Микола Греков додав, що лише у Львові таких бійців є 64.

«Тиждень тому я був у Львові і зустрічався з губернатором Синюткою. Були представники Кабміну, Верховної Ради та робочої групи, яка займається питанням соціального забезпечення учасників АТО з окупованих та анексованих територій. Але держава, на жаль, сьогодні нічого не робить для таких бійців», – зазначив Греков.

Тому, додає боєць батальйону «Азов», доводиться надіятися лише на волонтерів та звичайних людей.

«Я думаю, що разом із вами ми зможемо змінити цю ганебну ситуацію і виконати своє зобов’язання держави перед такими військовими», – заявив гість програми.

А щодо тих мешканців Донбасу, які сьогодні воюють на боці ворога, міський голова окупованого Олександрівська наголосив, що вони повинні відповісти перед українським законом.

«Люди, які взяли до рук зброю, зрадили Україну, перейшли на сторону ворогу мають відповісти перед українським законом. А з людьми, які виїхали, я спілкуюся. Нещодавно я був у Щасті і зустрівався з мешканцями Олександрівська, які виїхали та які залишилися. Ми намагаємося допомагати один одному. Але держава і влада, на жаль, не допомагає нам. Та я думаю, що ми змінимо і цю ситуацію», – зазначив Микола Греков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 18:34 :36