Новини » Політика 4 березня, 2018, 8:00
Тарас Батенко очолив УКРОП
ZIK
ZIK

Учора, 3 березня, на з’їзді «Українського об'єднання патріотів – УКРОП» обрано нового голову політичної сили. Цю посаду обійняв позафракційний народний депутат і очільник політради УКРОПу Тарас Батенко.

За нового голову віддали свої голоси 403 делегати.

У своєму першому виступі в новому ранзі Тарас Батенко сказав: «Голова партії не є царем, не є вождем – він є менеджером. Єдине, що я можу вам, колеги, запропонувати, – це робота, важка наполеглива праця на благо України й заради нашої спільної перемоги».

Загалом у XIV з’їзді УКРОПу взяли участь понад 400 делегатів з усіх областей України та з Автономної Республіки Крим.

На посаду голови партії окрім Тараса Батенка кандидували також голова Криворізької міської організації УКРОПу і фракції політсили у Криворізькій міській раді, очільник Ради ветеранів АТО партії Микола Колесник та голова Сумської обласної організації «Українського об'єднання патріотів» Владислав Луговий. Миколу Колесника підтримали 130 делегатів, а Владислав Луговий здобув 56 голосів.

Крім того, учасники з’їзду затвердили положення про обрання кандидата на пост Президента України від УКРОПу та офіційно розпочали процедуру праймеріз.

«Українське об’єднання патріотів» стало першою в Україні політичною партією, яка обере свого кандидата шляхом внутрішньопартійного голосування.

Укроп

«Це простий і зрозумілий процес ухвалення рішення не в кабінетній тиші, а на полях дискусій із членами своєї партії. Ми – жива політсила, яка у вільній демократичній дискусії вирішує всі внутрішні питання», – пояснив очільник Київської міської організації УКРОПу, голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко.

З 4 березня, протягом місяця всі без винятку члени УКРОПу зможуть висувати та реєструвати свої кандидатури в секретаріаті партії. Після цього упродовж п'яти місяців претенденти презентуватимуть свої програми у регіонах. Голосування за кандидатів розпочнеться вже восени на Конференціях обласних, республіканської в АР Крим та міських у м. Києві та Севастополі організацій УКРОПу.

 «Ми – єдина команда. Ми рухаємося вперед до поставленої цілі. А мета у нас одна – ми хочемо, щоб у країні був порядок, діяло право і працювала Конституція. Ми поставили перед собою високі завдання і йдемо на вибори», – підсумував голова Волинської обласної ради, член президії УКРОПу Ігор Палиця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 05:46 :12