неділя, 4 березня, 2018, 0:10 Суспільство
Microsoft насильно і кардинально «вбиває» популярний додаток Windows

За офіційними даними, зараз на базі операційної системи Windows 10 працює більше 200 млн комп’ютерів, в число яких входять ноутбуки, планшети і ультрабуки. У цю ОС вбудовано безліч різних функціональних можливостей і додатків, але найпопулярнішим є тільки один, яким хоча б раз користувалася кожна людина. Мова про програвач відео Windows Media. Він прямо «з коробки» відповідає за перегляд відеоконтенту.

Про це повідомляє Аkket.

В останній бета-версії Windows 10, яку Microsoft випустила днями, відбулася кардинальна зміна самого популярного додатка всієї операційної системи під назвою Windows Media. Тепер, якщо його запустити, ОС автоматично відкриває його новішу і просунуту версію, але при цьому можливість використовувати старий програвач все ще є, однак вже до осені її може не стати, бо американська корпорація просто замінить старий програвач новим, як вона це любить робити з фірмовим ПЗ.

При спробі відкрити будь-який контент в Windows Media в рамках Windows 10 автоматично з’являється вікно нового додатка, в якому користувачеві пропонується кілька можливостей. Він може активувати перегляд у роздільній здатності 4K, або використовувати спеціальний енергоефективний режим для мінімального навантаження на акумуляторну батарею. Крім того, до послуг користувача можливість перегляду відео в міні-вікні.

Також всі бажаючі можуть дивитися через додаток Movie & TV сферичні 360-градусні відео, які з кожним роком стають все більш популярними. Іншими словами, Microsoft всіма доступними засобами намагається «пересадити» користувачів Windows 10 на Windows Media, щоб вони зробили це добровільно. Користувачі форуму Reddit, де і з’явилася така інформація, впевнені, що вже в 2018 року американська Microsoft повністю «уб’є» старий програвач відео, як це було свого часу з іншими додатками, на зразок Movie Maker або тим же Paint. Головна заковика в тому, що інтерфейс програми Movie & TV призначений для планшетів і ноутбуків, оснащених сенсорним екраном, тобто він заточений під управлінням пальцем, а не курсором мишки. Це одна з основних причин, чому більшість користувачів Windows 10 не хоче відмовлятися від звичного Windows Media, але вже в цьому році Microsoft може змусити це зробити.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 15:33 :27