Новини » Політика 3 березня, 2018, 22:22
Семен Семенченко розповів про відносини із Міхеїлом Саакашвілі
ZIK
ZIK

Насправді в «Руху нових сил» Саакашвілі і руху «За визволення від олігархів та зрадників», куди входять Семен Семенченко та Єгор Соболєв, різні кінцеві цілі. До того ж наприкінці лютого грузинський політик передав відповідальність за табір протестувальників саме цим політикам.

Про це в ефірі програми «FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко» (на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України Семен Семенченко.

«Ми з самого початку не були членами «Руху нових сил», та й я і Єгор Соболєв є представниками «Самопомочі». Рух «За визволення від олігархів та зрадників» ж є громадським, у нас із Саакашвілі трішки різна мета. Він хоче оновлення влади шляхом виборів, а ми – оновлення системи влади шляхом революційних змін», – наголосив Семенченко.

Гість програми підкреслив: революція не завжди несе собою насилля – йдеться про «зміну олігархічної системи влади».

Що ж стосується Міхеїла Саакашвілі, то, за словами нардепа, після сутичок під Верховною Радою 27 лютого, грузинський політик підкреслив, що табір протестувальників покинув ще місяць тому і тепер за нього відповідають Соболєв та Семенченко.

«Після ухвалення закону про антикорупційний суд ми вирішили звільнити Маріїнський парк для заохочення парламенту ухвалити це рішення в цілому. Адже ми там не заради того, щоб стояти. Люди відвоювали два роки, зараз борються за незалежність всередині країни, вони теж хочуть додому. Тому ми звільнили частину наметового містечка, сказавши, що якщо документ ухвалять в цілому зі всіма поправками, звільнимо все повністю. Та далі відбулось те, що відбулось», – розповів депутат.

Разом із тим Семенченко підкреслив: не вважає, що Саакашвілі політично капіталізував себе за рахунок його та Соболєва.

«Ми ж вийшли для того, аби парламент ухвалив потрібні державі рішення. Адже протягом довгого часу антикорупційний суд не виносили на голосування. Він досі не увалений. Законопроект ж про зняття недоторканності взагалі кілька років не виносився на розгляд ВР. Без нас ці документи не ухвалять», – заявив Семенченко.

Депутат переконаний: якщо виборці знову візьмуть парламент під свій контроль, забравши його у олігархів, вдасться «створити механізми», які б змусили закон працювати.

«У нас розкрадають, напевно, із три державні бюджети. Населення ж отримує мінімальні зарплати та пенсії. Тому необхідно, щоб депутат боявся свого виборця», – підкреслив Семен Семенченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 13:50 :58