Новини » Політика

Головний військовий прокурор: Після газового шантажу не виключаю військової ескалації

ZIK

Миротворчий контингент не буде підпорядкований українському законодавству, а виключно законодавству своїх країн. Тож на нашій території робитимуть право інструментами інших країн.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив головний військовий прокурор України – заступник генерального прокурора України Анатолій Матіос.

Гість ток-шоу зауважив, що в Україні вже два роки діє Національне антикорупційне бюро, яке є відповідальним за боротьбу із корупцією.

«Говорили сьогодні про «Нафтогаз», про неправильні тарифи – завтра повинно бути зареєструвати і розслідувати. Говорили про вселенську корупцію Президента – наведіть приклади», – наголосив Анатолій Матіос.

Головний військовий прокурор України застеріг, що, коли життя перестає бути цінністю, коли люди, які потерпіли від злочинів, не отримують справедливого розслідування і суду, все закінчується вулицею.

«Ми йдемо вселенськими кроками до того, коли ні одна з цих дискусій – ні економіка, ні МВФ, не закінчиться нічим добрим, оскільки у нас не буде того, що називається інструменти примусу і регулювання державою», – вважає гість ток-шоу.

На думку Анатолія Матіоса, для країни викликом, крім війни, є і самі політики.

«Війна, яка врегульовується більше політичним законом про деокупацію Донбасу, ніколи не зможе бути припинена… Миротворчий контингент, який заїде на лінію розмежування, щоб нарешті поновити наш кордон, не буде підпорядкований українському законодавству, а виключно законодавству своїх країн. Тож на нашій території робитимуть право інструментами інших країн», – заявив Анатолій Матіос.

Читайте також: Через проблеми з газом в Україні закривають усі навчальні заклади

Головний військовий прокурор наголосив, що кожен день гинуть українські військові через те, що політично не вирішений конфлікт, який неможливо вирішити військовим шляхом.

«І саме через призму повернення полонених чи захоплених, саме через призму квазіперемовин у Мінську ми маємо цю стагнацію війни. Я не виключаю, що завтра після газового шантажу дійде до військової ескалації», – заявив Анатолій Матіос.

Читайте також: «Газпром» хоче розірвати контракти з «Нафтогазом» на транзит газу

Loading...