Новини » Політика 2 березня, 2018, 23:30
Анатолій Матіос: Слабкість держави породжує вплив вулиці
ZIK
ZIK

Безвольність та слабкість держави породжує питання вулиці. Держава повинна показувати, що вона є. Коли вона є тільки в студіях взаємопоборення між депутатами – це не держава.

Про це головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK, відповідаючи на запитання ведучої, чи припустимо підкреслювати ворожнечу між Україною та Польщею з боку будь кого і чи можуть військовослужбовці Нацгвардії втручатися у міждержавні стосунки.

«Політику держави роблять не тільки політики, але й люди на побутовому рівні. Коли приїжджає радикальна частина Польщі до Закарпаття і робить біду з угорцями, то воно отримає свою отаку реакцію про яку говорили народні депутати. Я вважаю, що підкреслювати біду і страх для народу є вкрай не припустимим, але коли держава не реагує належним чином, або реагує такою дипломатичною мовою, що нашим сусідам не зрозуміло, що ми є самостійна держава, суверенна і така, в яку не повинні витирати ноги», – переконаний пан Матіос.

На його переконання, тоді ми перетворимось не в державу суб’єкт, а в об’єкт всяких посягань.

«І останнє: бійня двох гегемонів світової політики перетворила нашу територію і народ, який намагається побудувати державу після Майдану, у полігон випробувань. То з антикорупційним судом який один у світі і то не відомо чи працює. То ще якісь випробування. А тепер удосконалення через громадські комісії шляхом набору професіоналів в Державне бюро розслідувань. Ну це ж абсурд», – розповів заступник Генпрокурора.

Як відзначив пан Матіос, безправність, безвольність та слабкість держави породжує питання вулиці. Держава повинна показувати, що вона є.

«Я не хочу Коліївщини. Я не хочу взаємопоборення сусідів з сусідами. Можна з родичем погано жити, але з сусідом треба добре. Я вам скажу одну річ. Після того, як мене критикував пан Москаль, ми провели операцію приведення кордону в Закарпатській області до тями. Все стало на свої місця. Де держава продемонструвала спроможність в один момент закумулювати, привести і зробити згідно закону ті речі, які може й не закінчилися вязницею чи лінчуванням на вулиці? Так треба робити скрізь. Але коли вона є тільки в студіях взаємопоборення між депутатами – це не держава, вибачте, а одне говоріння», – констатував Анатолій Матіос.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 06:44 :20