Новини » Суспільство 2 березня, 2018, 12:18
Я проміняла квартиру за 60 тисяч доларів на Еверест, – Яловчак
ZIK
ZIK

Альпіністка Тетяна Яловчак заплатила за підйом на Еверест 60 тисяч доларів. Вона інвестувала ці гроші у власний розвиток.

Про це в ефірі проекту «Перші другі з Наташею Влащенко» (щочетверга о 23:00 на телеканалі ZIK) розповіла альпіністка, українська рекордсменка Тетяна Яловчак.

«Загалом, підйом на Еверест коштує 60 тисяч доларів. Я рада, що інвестувала гроші у себе. Подумала, що цей спогад у мене ніхто не забере. Адже в особистих апартаментах я буду шкодувати про те, чого не зробила», – розповіла гостя програми.

Тетяна Яловчак вважає: краще шкодувати про зроблене, аніж стояти на місці.

«Я живу за таким принципом. Тому вибір підкорити Еверест був для мене свідомим і очевидним», – прокоментувала альпіністка.

Українська рекордсменка розповіла про базові вимоги перед підйомом на гору.

«Потрібний офіційний дозвіл для того, щоб піднятися на вершину, який коштує 10 тисяч. Зараз подейкують, що ціна зросла. Крім того, є вікові обмеження від вісімнадцяти до шістдесяти років. Раніше навіть діти могли йти на Еверест. До слова, тринадцятилітній американець є рекордсменом. Звісно ж, кожен сам вирішує чи підійматися на гору. Тому треба підписати документ про те, що ніхто не змусив до цього кроку і якщо щось з тобою трапиться, то відповідальність несеш тільки ти», – каже гостя ефіру.

Рекордсменка зазначила, що довго шукали спонсорські кошти для підйому на Еверест.

«У мене день починався з того, що я роздумувала кому подзвонити. Всі мені відмовляли, бо були переконані, що жінка не зможе підкорити цю вершину. Зрештою мені допоміг Інститут терапії, в якому я часто проходжу обстеження. Одного разу лікарка поцікавилася, як у мене справи. Я розповіла їй про свої плани, а вона запропонувала поговорити стосовно фінансування із керівництвом. Люди погодилися дати мені грошей тільки через те, що хочуть, аби Україна закордоном мала позитивний імідж», – говорить Тетяна Яловчак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 21:53 :51