п'ятниця, 2 березня, 2018, 9:30 Львів
У Португалії вручили відзнаку «Натхнення Майдану» поетесі з Львівщини
У Португалії вручили відзнаку «Натхнення Майдану» поетесі з Львівщини
У Португалії вручили відзнаку «Натхнення Майдану» поетесі з Львівщини

У Португалії, у місті Касень, що в окрузі Лісабон під час святкування ювілею української школи «Світлиця», уродженці міста Яворова Львівської області, журналісту, поетесі Оксані Максимишин-Корабель вручено відзнаку фестивалю «Червона доріжка Гідності» у номінації «Натхнення Майдану».

Про це повідомив сьогодні, 2 березня, власкор IA ZIK.

За словами Оксани Максимишин-Корабель., вона  вельми зворушена цією високою нагородою – відзнакою спілки «Воля Громади», яку їй передали з Києва.

«Отримала також від посольства України у Португалії неймовірно дорогий моєму серцю подарунок – тритомний альманах «МАЙДАН. Революція гідності 2013-2014». Історія усіх подій тут викладена у фотографіях. Переглядаю і сльози знову навертаються на очі, наче знову повернулася у ці важкі для всіх українців дні. Сердечно дякую за такий подарунок», – інформує IA ZIK Оксана Максимишин-Корабель з Португалії.

Нагадаємо, що IA ZIK надавала гласності доброчинності галичан, які брали участь у порятунку життя яворівської журналістки Оксани Максимишин-Корабель. Тяжко занедужавши, незаможна молода жінка опинилася сам-на-сам з відсутністю коштів для операції з трансплантації нирки, хабарництвом та неналежними умовами в лікарнях. Тоді вдалося за участі колишніх омбудсменів України та РП, тодішньго голови Яворівської районної ради Івана Карпи забезпечити їй якісний гемодіаліз в Польщі.

Тепер Оксана Максимишин-Корабель перебуває на лікуванні в Португалії, де відкрила в собі дар до поезій. Зокрема, побачила світ збірка її віршів, присвячених багатостраждальному народу України та Революції гідності. Поезія «Мамо, не плач…» Оксани Максимишин-Корабель, покладена на музику, стала гімном Майдану.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 03:45 :31