Новини » Політика 2 березня, 2018, 20:01
Наразі «Газпром» продовжуватиме транзит газу через Україну, - Купріянов
http://vestnikkavkaza.net
http://vestnikkavkaza.net

Незважаючи на заяву про розірвання всіх контрактів з Україною, «Газпром» не буде в найближчий термін припиняти транзит газу через Україну.

Про це повідомляє РБК.

«Якби це було так, ми б так прямо сказали», – сказав представник компанії Сергій Купріянов, відповідаючи на питання, чи означає початок процедури розірвання контракту з «Нафтогазом» у Стокгольмському арбітражі негайне припинення транзиту через Україну.

Джерело РБК в трейдерській «дочці» «Газпрому» також підтвердило, що транзит через Україну продовжиться, оскільки для розриву контрактів необхідно пройти через юридичний процес.

«Судова процедура вимагає часу. Ми не припиняємо прямо зараз прокачування газу через Україну», – сказав співрозмовник.

Сам транзитний контракт «Газпрому», як повідомляє видання, також не має на увазі негайного припинення транзиту при розриві угоди.

«У разі якщо сторони протягом 30 днів з моменту виникнення якої б то не було суперечності або розбіжності не зможуть прийти до взаємоприйнятного рішення, то будь-який спір, розбіжність або претензія у зв’язку з цим контрактом або його порушенням, розірванням або недійсністю будуть остаточно вирішені шляхом арбітражу відповідно до регламенту Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма», – йдеться в тексті угоди.

Нагадаємо, «Газпром» хоче розірвати контракти з «Нафтогазом» на транзит газу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:09 :59