Новини » Регіони 2 березня, 2018, 13:07
На Прикарпатті до 7 березня призупинять навчання у тих закладах, що опалюються газом

У зв’язку з тим, що по всій території України, зокрема, в Івано-Франківській області назріла проблема із використанням газу та електроенергії та відповідно до рішення РНБО, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого наголосив на необхідності врегулювання питання економії енергоносіїв у найкоротші терміни.

Про це сьогодні, 2 березня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Зазначалося, що на період з третього по сьоме березня включно у навчальних закладах області планується призупинити навчальні процеси. Проте, якщо існує можливість влаштування альтернативного теплопостачання у дошкільних навчальних закладах, школах та вишах на твердому виді палива, тоді вони можуть працювати у звичному режимі.

«У зв’язку з ситуацією, яка склалася, потрібно напрацювати план дій щодо зменшення навантаження в енергетичній системі області. При цьому слід виходити з позицій, що лікарні, дитячі будинки, будинки перестарілих та інші соціальні установи повинні працювати у штатному режимі», – наголосив очільник області.

Керівникам профільних структурних підрозділів ОДА надано доручення щодо врегулювання ситуації в області та ефективного проведення заходів щодо запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 10:51 :27