Новини » Світ 2 березня, 2018, 5:14
Дивно, що не знайшлося українок або американок: Слуцький відповів на звинувачення в домаганнях

Голова комітету Держдуми РФ із міжнародних справ, член фракції ЛДПР Леонід Слуцький відкинув звинувачення заступника головного редактора RTVi Катерини Котрікадзе в домаганнях.

Про це Слуцький сказав в коментарі телеканалу «Дождь».

Результат пошуку зображень за запитом "фото Слуцького"

«Грузинські журналісти звинувачують і не в цьому. Дивно, що не виявилося українок чи американок, які розповіли б про те ж саме. Можу сказати тільки, що ніколи такого не було, і ніколи жінки не скаржилися і, я думаю, не поскаржаться на якісь неправильні дії з мого боку», – сказав він.

На запитання про те, чи готовий він пройти перевірку на поліграфі, Слуцький відповів, що «у поліграфа є великий запас похибки».

«Ми не повинні чіплятися за детектори, поліграфи. Ми повинні виходити з того, щоб ця заказуха згасла, скінчилася», – додав депутат.

22 лютого троє журналісток на умовах анонімності повідомили про сексуальні домагання з боку Слуцького. 27 лютого про свою історію розповіла Котрікадзе.

«Так вийшло, що він мене провів у свій кабінет, замкнув двері, спробував притулити мене до стіни, якось мене чіпати, цілувати. Я вирвалася й утекла», – розповіла грузинська журналістка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 03:49 :40