четвер, 1 березня, 2018, 13:25 Політика
Україна не стала членом НАТО через тривалі вагання Києва, – Вадим Пристайко
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Голова Місії України при Альянсі констатував, що Україна сьогодні не є членом НАТО через те, що Київ довго вагався, кидаючись то в один бік, то в другий залежно від внутрішньої політики.

Про це повідомляє «Тиждень».

«10 років тому, коли ми казали, що Росія є небезпечною й тому нам треба вступити до Альянсу, нас сприймали, м’яко кажучи, не зовсім серйозно. Те, що ми сьогодні не є членами організації, це наша проблема. Вона пов’язана з тим, що ми довго вагалися, кидаючись то в один бік, то в другий залежно від нашої внутрішньої політики», – зазначив голова Місії України при НАТО Вадим Пристайко.

Пристайко констатував, що, хочемо цього чи ні, ми є східним форпостом або флангом НАТО. Далі тільки Росія, яка поставила собі за мету не бути другом чи партнером Альянсу та, вочевидь, вибудовує свою політику проти нього. Це небезпека, реагуючи на яку, НАТО змушене адаптуватися та посилювати свою присутність у східноєвропейських країнах-членах.

За його словами, така активізація є найбільшою з часів завершення холодної війни. Тоді всі повірили, що в Європі настає мир.

Читайте також: Волкер зробив важливу заяву щодо Росії та України

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 18:49 :53