четвер, 1 березня, 2018, 13:53 Політика
Рада звернулася до міжнародної спільноти через підготовку незаконних виборів у Криму
ZIK
ZIK

Народні депутати підтримали постанову про засудження РФ через проведення виборів в анексованому Криму, а також звернулися з цього приводу до міжнародної спільноти.

За проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України – в АР Крим та Севастополі №7546 проголосували 255 обранців під час сесійного засідання ВРУ, яку транслює телеканал ZIK.

Як наголосив з трибуни ВРУ голова парламентської фракції «Народного фронту» Максим Бурбак, вибори президента РФ в анексованому Криму та у Севастополі є незаконними і не матимуть легітимності.

«Закликаємо світ не визнавати такого голосування», – заявив Максим Бурбак.

«Проектом постанови ми пропонуємо висловити позицію ВРУ щодо незаконного голосування, запланованого на 18 березня 2018 року, на виборах президента РФ на території тимчасово окупованій частині території України – в АР Крим та Севастополі, а також закликати Раду Безпеки та Генеральну асамблею ООН, ОБСЄ та НАТО, а також інші міжнародні організації, парламентські асамблеї, іноземні парламенти та уряди вжити у зв’язку з цим відповідні заходи. Також ми просимо запровадити додаткові санкції проти РФ, а також персональні санкції, обмеження за організацію незаконного голосування на тимчасово окупованій частині території», – наголосила народний депутат України, голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 03:44 :30