«Про що мовчать чоловіки…»: отримати кайф від почутого
Наталія Фанок
журналіст, заступник головного редактора ІА ZIK
Олексій Гнатковський, stand-up комедія «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER». Фото zik
Олексій Гнатковський, stand-up комедія «Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER». Фото zik

А ви знали, що печерні люди – чоловік і жінка – поважали одне одного? Поважали! Одне одного! Жінку цінували за мудрість. Чоловіка – за силу. Знали, але призабули. Так було споконвіків. З того часу дуже і дуже багато переінакшилось. Та все ж дещо залишилось незмінним. Ми і далі паруємось, любимось, облаштовуємо свої печери, полюємо, здобуваємо.

Хто ж вона печерна людина? Що відрізняє нас – сучасних людей – від неї? Чоловіки – дикуни? Чи важко бути чоловіком? Про що ж вони думають? А жінки? Чоловіки і жінки – це різні світи-культури-галактики, між якими прірва? На ці та інші одвічні питання шукав відповідь головний герой stand-up комедії «Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever» – заслужений артист України Олексій Гнатковський. Українською мовою! Нарешті! І, так, я побувала на допрем’єрному показі.

Моновистава за п’єсою американського сімейного психолога, за сумісництвом актора – Роба Беккера, якою захоплюється уже роками весь світ, присмачена життєвим досвідом та історіями з життя Олексія Гнатковського – це просто сплеск позитивних емоцій. І цей монолог захоплює настільки, що здається, ніби на сцені не один герой, а ще його дружина, друзі, печерний чоловік, ви з коханим час від часу там мелькаєте, ваші друзі….

Це щось середнє між виставою, лекцією та сеансом психотерапії. Чудова акторська гра, відшліфована до дрібниць, без перегравання, відчувається майстерність, щирість і любов. Тут дуже багато імпровізації, але вона настільки гармонійна та дотепна, що куди ж без цього. Тут діалог із залом, такий потрібний і ненав’язливий. Тут спротив і категоричність, коли шкодуєш, що не можеш встати і заперечити. Тут немає пошлості чи плоскості, зате є любов. З любов’ю перериваємось на антракт і з любов’ю йдемо додому.

В якийсь момент здалось, що трошки затягнуто, можна було б стиснути. Але це ненадовго. Бо насправді 2,5 години пролетіли швидко, весело і з приємним післясмаком. Я отримала кайф і стан ейфорії тримає мене досі.

Подивитись в очі очевидному, покепкувати над своєю природою, трошки більше зрозуміти одне одного, зануритись у світ одне одного, збагнути все це і полюбити такими як є. Ось про що вистава.

Ви молоді або трошки старші, одружені, закохані або у пошуках половинки, у вас чудові стосунки або щось дало тріщинку, ви знаєте про свою пасію усе або тільки думаєте, що знаєте, у вас прекрасне почуття гумору і ви вмієте посміятись над собою, – підіть на цю комедію. Ви можете не дізнатись нічого нового, можете не погоджуватись з тим, що лунає зі сцени, допускаю, можете навіть не сміятись, і не факт, що після перегляду ви укріпите свої стосунки, але цікаве дозвілля і хороший настрій вам гарантовано. Не чекайте нічого від вистави, просто насолоджуйтесь. А я тим часом сходжу подивлюсь щось інше.

І на закінчення додам. Так, ми (жінки) і далі будемо хотіти обіймів і компліментів, шопінгу і виходу в люди, розмов і допомоги. Ми будемо обходити логіку і потребувати всього і багато. Будемо діставати вас (чоловіків) і просити неможливого. Але, якби ми були інакші, чи любили б ви нас? Ми різні, але ми прекрасні у своїй відмінності та неідеальності. І якщо ми розуміємо це, то все буде Любов. 

Читайте також: У Львові представлять стендап комедію «Про що мовчать чоловіки…»

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 09:59 :32