live
Новини » Політика 354

Ніхто не знає результату майбутніх виборів і що буде з подальшим курсом країни, – Олеся Яхно

ZIK

На прес-конференції Президента не звучала фраза закріпити вступ в НАТО і ЄС, йшлося про закріплення напрямку на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявила політолог Олеся Яхно.

«На прес-конференції не звучала фраза закріпити вступ в НАТО і ЄС, звучала закріпити нашу європейську та євроатлантичну інтеграцію. Тому не факт, що звучатимуть конкретні інституції, є лише напрямок. Я розумію, що це в першу чергу ініціюється, тому що ми всі розуміємо, ще це довгостроковий процес. Нам потрібно наблизитись до стандартів, які є загальноприйнятими, цивілізованими і до яких не виникає ні в кого запитань», – зазначила політолог.

За її словами, на якомусь етапі ми бачимо, яка у нас всередині країни розгортається гостра політична боротьба. Ніхто не знає, яким буде результат парламентських виборів у 2019 році і яким буде подальший курс країни.

«Ми не знаємо, як все може обернутись і наскільки може бути зворотній процес, що розверне країну від європейської інтеграції в якийсь протилежний бік. Тому я розумію, що для цього є така ініціатива, а не для того, щоб прописати конкретну структуру», – пояснила Яхно.

Також пані Яхно пригадала, що раніше звучали пропозиції референдуму щодо питання визначеності курсу України. Це б зробило незворотною подальшу зміну міжнародного курсу.

«Повірте, якщо така ініціатива з'явиться, то вона звичайно повинна пройти Конституційний суд», – констатувала гостя програми.

Loading...
Loading...
Loading...