Новини » Політика 1 березня, 2018, 1:45
Мер Дніпра звільнив свою заступницю через «українофобство»

Світлана Єпифанцева зі скандалом залишає солідну посаду в Дніпровській міській раді через «необережне» висловлювання щодо статусу державної мови та порушення етики державного службовця.

Чорна кішка між градоначальником і його блондинкою-заступницею з Опозиційного блоку пробігла не вчора. Влітку її позбавляли преміальних «за некоректну поведінку в соцмережах». Висновки, судячи з усього, не були зроблені, – повідомляє «Діалог».

Нещодавно в соцмережах розгорівся новий скандал за участю Світлани Єпифанцевої, яка поскаржилася друзям по мережі: мовляв, пішов її чоловік в кінотеатр, а там фільми російською перестали показувати. У зв’язку з цим, Світлана вибухнула гнівним постом про «неприпустимість нав’язування української мови».

Публікація наробила чимало галасу, і Борису Філатову довелося реагувати. На цей раз позбавляти премії Світлану не стали – вказали на двері. Про подію Філатов написав на своїй сторінці у facebook.

Згодом міський голова Дніпра написав ще один пост, присвячений цій темі. У ньому він подякував звільненій заступниці «за допомогу в створенні коаліції в міській раді», І додав: «Більше двох років я терпів її склоки і нескінченне з’ясування стосунків з іншими працівниками виконкому.

Але сьогодні моє терпіння урвалося. Саме після історії з публічним скандалом про статус української мови.

Справа в тому, що, на моє глибоке переконання, державні чиновники не мають права вести себе так, як поводилася пані Єпифанцева».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:06 :56