Новини » Політика 1 березня, 2018, 11:33
Адміністрація YouTube видалила відео СБУ про російських провокаторів в Україні
Фото: minfin.com.ua
Фото: minfin.com.ua

Служба безпеки України заявляє, що адміністрація відеосервісу YouTube повідомила про винесення попередження та видалення зі сторінки відеосюжету «СБУ фіксує активізацію спецслужб Росії для дестабілізації ситуації в країні».

«Підставою для такого рішення стали «відмітки» відео інтернет-користувачами як неприпустимого. Адміністрація YouTube підтримала цю позицію. Наразі наші фахівці, використовуючи запропонований YouTube інструментарій, з’ясовують причини ухвалення такого рішення», – йдеться у повідомленні СБУ, оприлюдненому пізно ввечері 28 лютого.

 

<nbsp;>

«Разом з тим, ми переконані, що надсилання скарг на відео з черговими доказами підривної діяльності спецслужб Росії проти України могло бути здійснено лише за їхньою прямою вказівкою. Служба звертає увагу, що серед кількох відео, розміщених за підсумками брифінгу, для видалення було обрано лише те, де залучений до здійснення провокацій громадянин Росії демонструє свої документи», – додають в українській спецслужбі.

Відеосервіс YouTube зазвичай не надає публічних коментарів з приводу своїх рішень про блокування окремих відео чи й каналів у цілому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 19:46 :04