Новини » Світ 28 лютого, 2018, 10:45
Цінова паніка на Тайвані призвела до дефіциту туалетного паперу

Прем’єр-міністр Тайваню закликав до спокою після того, як спекуляція про неминучий стрибок цін призвів до нестачі на острові туалетного паперу.

Полиці, які зазвичай заповнені туалетним папером, паперовими рушниками та серветками у більшості гіпермаркетів та супермаркетів стоять порожніми: тайванці роблять запаси.

Основні Інтернет-магазини також вичерпали увесь свій запас. Компанія PChome, наприклад, за три дні продавала 5 млн упаковок туалетного паперу, – інформує видання The Guardian.

«Ми просимо громадськість не панікувати і не поспішати усе скуповувати», – заявив прем’єр-міністр Вільям Лай. «Туалетного паперу вистачить кожному».

Панічне скуповування почалася після того, як виробники туалетного паперу повідомили великі гіпермаркети про підвищення з середини березня цін на 10-30%.

Комісія зі справедливої торгівлі Кореї повідомила про те, що розглянула цю проблему та зустрілася з трьома основними постачальниками туалетного паперу та п’ятьма провідними роздрібними магазинами, щоб застерегти їх від штучного роздування цін.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:51 :53