Новини » Політика 28 лютого, 2018, 16:05
Президент пропонує закріпити у Конституції рух України в ЄС і НАТО
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

Закріплення у Конституції прагнення до членства України в ЄС і НАТО могло б стати страховкою від можливих спроб зміни політичного курсу нашої держави в майбутньому.

Про це заявив на прес-конференції у середу, 28 лютого, Президент України Петро Порошенко, повідомляє Укрінформ.

«У моїй команді ми зараз обговорюємо пропозицію заякорити в Конституції європейську та євроатлантичну інтеграцію. Обидві ідеї зараз, як свідчить опитування громадської думки, є консолідуючими суспільство, вони користуються широкою підтримкою в суспільстві. І в той час, коли піднімають голову антиєвропейські політичині сили, які прагнуть реваншу, на мою думку, поправки до Основного закону могли б стати страховкою від будь-яких несподіванок та імперативом для всіх політчиних сил на роки вперед», – сказав Порошенко.

На його думку, прагнення до членства України в Євросоюзі і членства в НАТО можна було б зафіксувати в преамбулі Конституції, для чого достатньо підтримки двох третин конституційного складу Верховної Ради.

«І останні голосування законопроектів, які стосуються питань національної оборони і безпеки, дають мені підстави для стриманого оптимізму», – зазначив Президент.

Порошенко: Подано дві кандидатури на посаду керівника Об’єднаного оперативного штабу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 18:06 :57