Новини » Економіка 28 лютого, 2018, 21:55
Михайло Добкін: Потрібно повернути державі право на монополії
ZIK
ZIK

Теперішня Конституція не має жодного змістового навантаження, тому з приходом нової влади треба буде прийняти іншу. На основі цієї нової Конституції треба буде повернути державі частину втрачені повноважень і монополій.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України від Опозиційного блоку Михайло Добкін.

«Коли кажуть, що в 2014 році ситуація була набагато гіршою, аніж тепер – не вірте їм. Вона була гірша, бо ми були на межі страшного громадянського конфлікту і та трагедія, якою закінчився лютий, вона ніщо, порівняно з тим, як би це могло закінчитися.

Коли сьогодні Президент сказав, що держава була в жахливому стані, то я хочу нагадати, що в 2012 році Порошенко був міністром економіки і відповідав за багато процесів у державі. Я працював в області і ми зідзвонювались. Він брав активну участь у роботі міністерства й Кабміну. Тому на ньому лежить не менша відповідальність, аніж на всіх інших», – вважає нардеп.

За словами пана Добкіна, новій владі доведеться відновлювати все, що було зруйновано, створювати умови, аби люди могли працювати і повертатись з-за кордону.

«Для цього потрібно буде зробити дуже прості речі. Спершу треба буде цілком переглянути відносини між владою та народом. Це означає, що нам треба буде дуже швидко, протягом 3-4 місяців, поміняти Конституцію. Дійсна не має жодного змістового навантаження – влада її не виконує а люди не поважають. Процедура зміни складна і може тривати роками і не дозволити новій владі наводити порядок. Тому нас треба буде прийняти нову», – розповів народний обранець.

Пан Добкін переконує, що на основі цієї нової Конституції треба буде повернути державі частину втрачені повноважень і в тому числі монополій.

«Це дозволить державі отримувати прибуток з тих видів економічно діяльності, з яких вона природно має отримувати. Це корисні копалини, земля, виробництво спирту та інші речі, які де-юре залишились, а де-факто перебувають у приватних руках. Після цього потрібно жорстко підійти до боргів, які напрацювали теперішні горе-керівники.

Порошенко сьогодні похвалився, що єдиний отримав 5 траншів від МВФ, але для економіки, держави та майбутнього держави в цьому немає нічого хорошого. Виходячи з того, на яких умовах держава отримувала кредити, скільки було зроблено поступок, то нова влада буде вимагати перегляду умов їх отримання», – констатував Михайло Добкін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 10:18 :52