Новини » Суспільство

Колесніков: Україні потрібно вкладати гроші у власні розробки, а не в «Джавеліни»

ZIK

Американці дивуються – ви одна із провідних країн світу з виробництва зброї і просите «Джавеліни», зроблені 40 років тому. В Україні є достатньо науково-конструкторських розробок. Потрібно на це витрачати гроші.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив прем’єр-міністр опозиційного уряду Борис Колесніков.

Гість програми, коментуючи сьогоднішню прес-конференцію Президента України Петра Порошенка, зауважив, що з почутого зробив висновок, що очільник держави та його команда готові мирно вирішити конфлікт на Донбасі.

«Тобто, він готовий домовлятися, як він висловився, із ким-завгодно, лише, щоб був мир», – зазначив гість програми.

Борис Колесніков переконаний, що, якщо «Мінськ-2» буде виконаний, Донбас повернеться до України, війна закінчиться, і Україна може вийти на шлях розвитку.

Прем’єр-міністр опозиційного уряду розповів про зустріч із американськими колегами, під час якої ішлося про озброєння.

«Те, що вони говорять по телевізору, те саме вони сказали мені: ви одна із провідних країн світу з виробництва зброї і просите «Джавеліни», зроблені 40 років тому, випускаючи такі танки і продаючи їх у всьому світі? Тобто, ми отримаємо американську зброю.

Це якось вирішить ситуацію? Ні. Армія має бути надозброєна, сучасна, і в Україні є достатньо науково-конструкторських розробок. Потрібно на це витрачати гроші, витрачати – і досягати результату, відновити буквально все, що ми виробляли, можливо, окрім ядерної зброї», – вважає Борис Колесніков.

А ось спрогнозувати, про що на своїй прес-конференції 2 березня говоритиме президент-утікач Віктор Янукович, гість програми не зміг.

«Як я прочитав в анонсі, мова йде про розслідування злочинів на Майдані, де загинули люди. Але що він може сказати – я не можу навіть припустити», – сказав Борис Колесніков.

Loading...