live
Новини » Політика

Експерт: З якою метою скликалася прес-конференція Президента? Для мене це – загадка

ZIK

На прес-конференції Петра Порошенка ми не дочекалися відповіді на питання про дочасні парламентські вибори. Тому для чого скликалася ця прес-конференція – загадка.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

«На прес-конференції Порошенко сказав, що до кінця тижня з російського полону будуть звільнені ще два українські бранці. Це для мене дуже важливо. Проте прес-конференцію треба було скликати після того, як це відбулося», – вважає експерт.

Водночас, на переконання пана Матвієнка, заява Президента про внесення у Конституцію європейської та євроатлантичної асоціації – це погана ідея.

«Це безграмотна заява. Конституція не може визначати зовнішньополітичних пріоритетів. Влада формується народом і пріоритети можуть змінюватися, на те вона і політика. А що робити, якщо завтра НАТО чи ЄС розпадуться, а в нашій Конституції вони будуть згадуватися?

Ще одна етична помилка – згадування Президентом селфі представників опозиції із російськими послами. По-перше, не було селфі, а по-друге, це не рівень цієї прес-конференції», – відзначив політексперт.

Як зауважив гість програми, на прес–конференції журналісти не дочекалися відповіді від Президента на питання про дострокові парламентські вибори.

«Відповіді немає. Чи буде Порошенко брати участь у наступних президентських виборах? Знову немає відповіді. Тому для чого скликалася ця прес-конференція для мене загадка», – констатував Костянтин Матвієнко.Loading...
Loading...
Loading...