Новини » Політика 28 лютого, 2018, 21:50
БПП повним ходом готується до позачергових виборів, – політолог
ZIK
ZIK

Не хочу сказали, що Президент збрехав, коли зробив заяву, що не планує брати участь у парламентських виборах. Але, вірогідно, Петро Порошенко черговий раз помилився.

Таку думку висловив політолог Костянтин Матвієнко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Нагадаємо, що сьогодні під час своєї прес-конференції Президент України Петро Порошенко заявив, що не планує брати участі в парламентських виборах.

«Одна з українських партій і партійних фракцій носить ім’я «Блок Петера Порошенка», відтак він точно буде брати участь у парламентських виборах. Я не хочу сказали, що Президент збрехав, коли зробив таку заяву. Але, вірогідно, вчергове Петро Порошенко помилився», – прокоментував заяву Президента політолог.

Також експерт висловив сумніви, що Президент цілком відмовився від ідеї дострокових виборів.

«Порошенко заявив: якщо парламент виконуватиме його вимоги, то дочасних виборів не буде. Однак, можливо це і схоже на конспірологію, та буквально за 5 хвилин до початку прес-конференції Порошенка, закінчилася спільна прес-конференція Голови ВРУ Парубія і прем’єр-міністра Гройсмана, де вони буквально виставили ультиматум, що ніяких дочасних вибрів не дозволять.

Адже саме уряд розпоряджається грошима

има на позачергову передвиборчу компанію», – нагадав Матвієнко.

Експерт пояснює, що зараз відбувається активний розподіл квот у наступній владі. Однак учасники переговорів сьогодні можуть домовлятися з Президентом, а завтра – з кимось іншим.

«Як останній аргумент, вони спробують провести дочасніпарламентські вибори.І я достеменно знаю, що президентська партія по всій Україні повністю готова до цих виборів. Уже розгорнуті виборчі штаби та мережі, працюють агітатори та лідери думок на місцях», – запевнив Костянтин Матвієнко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 12:59 :22