вівторок, 27 лютого, 2018, 17:18 Львів
У Стрию, щоб запобігти транспортному колапсу, укладуть тимчасові угоди з іншими перевізниками

У Стрию укладуть тимчасової угоди на три місяці на перевезення пасажирів по місту по трьох маршрутах.

Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській міській раді

У міськраді просять зголоситися перевізників з власним транспортом, які мають ліцензію на перевезення пасажирів, для укладення тимчасових угод.

Тимчасові угоди будуть укладені по таких маршрутах: №1 – вул. Грабовецька – вул. Ленкавського; №2 – вул. Саксаганського – вул. Федьковича; №3 – вул. Петлюри – Районна лікарня.

«Наміри щодо вищезгаданих перевезень, подавати в кабінет №19, за детальною інформацією звертатися у кабінет №2, приміщення міської ради», зазначили у міськраді.

Як пише місцеве видання « Діловий Стрий», 26 лютого мешканці міста виявили хвилю невдоволення  біля міської ради, щоб вирішити питання щодо скорочення кількості маршрутів та годин роботи керівництвом міста.

Активісти, зайшовши до голови міста Романа  Шрамов’ят,  висунули свої вимоги з усунення проблеми. Зокрема, вони вимагали: скликати позачергову сесію Стрийської міської ради, на якій розглянути питання про розірвання угоди з ТзОВ «Стрийське АТП» на стрийських маршрутах; поставити на розгляд депутатів проекти рішень щодо оголошення конкурсу на пасажирські перевезення у м. Стрию, створення комунального підприємства пасажирських перевезень.

Позиція мера наступна: «Сьогодні у Стрию конкуренції між перевізниками немає, на приватні АТП я впливу не маю»,  заявив  Роман Шрамов’ят.

Нагадаємо, у Стрию перевізники оголосили про скорочення кількості маршутів та години роботи у зв’язку з відмовою міськради підвищувати ціни на тарифи на перевезення.

У Стрию  неодноразово містяни скаржились на якість перевезень у міському транспорті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 07:49 :14