Новини » Львів 27 лютого, 2018, 10:55
На Городоччині відкрили дошкільне відділення для селянських діток
На Городоччині відкрили дошкільне відділення для селянських діток
На Городоччині відкрили дошкільне відділення для селянських діток

У селі Долинянах Городоцького району у місцевому навчально-виховному комплексі відкрито дошкільне відділення для 25 дітей.

Про це повідомив сьогодні, 28 лютого, власкор IA ZIK з посиланням на дані Городоцької РДА.

Багато років мешканці сіл Долиняни, Вовчухи та Годвишня, що на Городоччині, очікували на цю подію. Спільними зусиллями влади різних рівнів та громади вдалося частково реконструювати приміщення і створити гідні умови для виховання й навчання наймолодших мешканців цих населених пунктів.

На обліку в Долинянській сільськй раді Городоцького району перебуває 81 дитина дошкільного віку. Відкриття першої черги Долинянського НВК відбулося завдяки трьом джерелам фінансування: Долинянська сільська рада, Городоцька районна рада, державне фінансування. Освоєні кошти для Долинянського НВК – 1 451 151,88 грн. У перспективі –завершення ремонтних робіт другої черги Долинянського НВК, яке дасть можливість відкрити ще одну групу на 25 місць.

На святкове відкриття дошкільного закладу завітали: депутат Львівської обласної ради Катерина Кеньо, голови Городоцьких райдержадміністрації та районної ради – відповідно Володимир Ременяк, Володимир Більовський тощо.

Опісля освячення групи дитячого садочку місцевими священиками, відбулося офіційне відкриття закладу. Директор НВК Леся Грицеляк подякувала за допомогу у відкритті дошкільної установи, а майбутні вихованці та учні школи подарували присутнім святковий концерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 03:36 :59