вівторок, 27 лютого, 2018, 13:09 Політика
Крим повернеться політико-демократичним шляхом, – Баротов
ZIK
ZIK

Мешканцям Криму усе менше подобається російська влада. Тому, ймовірно, півострів вдасться повернути Україні мирним шляхом.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 22:30 на телеканалі ZIK) заявив капітан ІІ рангу запасу ВМС України, екс-начальник штабу добровольчого батальйону «Айдар» Тимур Баротов.

«У 2014 році мешканці Криму дуже прихильно ставилися до влади Росії. Нині їхнє мислення змінилося, бо люди побачили безперспективність агресора», – коментує гість студії.

Тимур Баротов вважає, що повернення Криму має відбутися політико-демократичним шляхом.

«Збройний варіант принесе багато нещастя. Дуже не хочу, щоб українські солдати гинули. Як командир підрозділу я завжди беріг своїх, тому застерігаю від кровавого розвитку подій. Проте розумію, що не все від мене залежить», – говорить екс-начальник штабу добровольчого батальйону «Айдар».

Капітан ІІ рангу запасу ВМС України наголосив на важливості узаконення добровольчих батальйонів.

«Згідно законодавства України, на нашій території не можуть існувати збройні формування, які не є регулярними частинами ЗСУ, Нацполіції, Національний гвардії тощо. Попри те, що незаконні формування стримали російську агресію у 2014 році, зараз їх треба ввести до складу регулярних частин. Вони мусять мати законний статус», – зазначає гість ефіру.

Водночас ідея стати регулярною частиною ЗСУ спричинила протести серед добровольців, зокрема, у батальйоні «Айдар».

«Солдати не довіряють керівництву. Командування ЗСУ готувалося до здачі Криму. На керівних посадах були і є зрадники України. Я переконаний, що їхні імена ми почуємо у найближчому майбутньому», – заявив Тимур Баротов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 15:08 :39