Головне за день на ІА ZIK: Підпал угорського офісу, нові правила для першокласників, «виліт» Росії зі світу спорту

У вівторок, 27 лютого, Інформаційне агентство ZIK пропонує своїм читачам добірку найцікавіших і найважливіших подій, які сталися цього дня. Хто стоїть за підпалом угорського офісу, які перевірки чекають аптеки, як Росія поплатилася за допінгові скандали і хто є агентами Кремля в Україні – детальніше про це на сайті видання.

Вночі в Ужгороді підпалили офіс товариства угорської культури. Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що за цим стоять російські спецслужби.

Уряд зняв мораторій на перевірку аптек. У 2018 році Держлікслужба вперше за три роки перевірятиме діяльність аптек та ліки, які вони реалізують.

Верховна Рада сьогодні підтримала законопроект 5442, що збільшує штрафи за порушення на державному кордоні та лінії розмежування із окупованими територіями.

Також у вівторок під парламентом мітингували пенсіонери-силовики. Відбулися сутички, внаслідок яких постраждало 11 правоохоронців, а поліція відкрила кримінальне провадження.

Сьогодні стало відомо, що кількість хворих на кір в Україні не знижується. Так, упродовж 19-25 лютого на кір захворіли майже 800 людей.

Україна заплатить компенсацію дівчині, яка смажила сосиски на «вічному вогні». Відповідне рішення прийняв Європейський суд з прав людини, який визнав Україну винною у незаконному арешті Анни Сінькової, однак не заперечив рішення українських судів про визнання її злочину за паплюження могили Невідомого солдата.

В Європарламенті цього дня українські офіцери, волонтери та добровольці розповіли про реальні факти російської військової присутності на Донбасі.

Росію тим часом позбавили права проведення міжнародних спортивних змагань з квітня 2018 року. Заборона діятиме до відновлення членства РФ в WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство).

У публікації «Агенти ФСБ серед українських топ-політиків і олігархів» – досьє на ключових персон, які ведуть в Україні підривну діяльність на користь Кремля.

У новому навчальному році скасують вступні іспити при прийомі до початкової школи і внесуть інші зміни у навчання наймолодших школярів. Детальніше про це – у статті «Перший раз у перший клас».

Про інші знакові події цього дня читайте в акцентах на ІА ZIK.Loading...