Новини » Суспільство 27 лютого, 2018, 20:31
Держкіно спонсорує мультфільм «Цирк на дроті»
Фото: thespec.com
Фото: thespec.com

Держагентство з питань кіно уклало контракт з компанією «Борисфен – С» про надання ляльковому мультфільму «Цирк на дроті» стовідсоткової держпідтримки у сумі 1 млн 609 тис. 483 грн.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

«Проект цієї картини став одним із переможців десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію фільму є Олег Педан. Продюсер – Володимир Слєпцов, художник-постановник – Ігор Котков, кінооператор – Ірина Сергєєва. Планується, що стрічка візьме участь у багатьох міжнародних фестивалях анімаційного кіно», – йдеться у повідомленні.

Фільм – про те, як у дорослому світі іноді трапляються небезпечні, незрозумілі і просто заборонені предмети. Бува, дорослі й самі не можуть пояснити, чому це не можна, а те заборонено. І чомусь саме такі предмети викликають найбільший інтерес у дитини. Але ж у кожної, навіть злої речі є й добра сторона. Особливо коли вона потрапляє в руки наївної, незіпсованої людини – дитини.

За словами автора мультфільму Олега Педана, «Цирк на дроті» планується створити у змішаній техніці – пікселяції з живими акторами і предметній анімації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 08:35 :32