Новини » Політика 26 лютого, 2018, 15:59
Якщо «НФ» віддасть голоси, Смолія призначать новим керівником Нацбанку, – журналіст
ZIK
ZIK

Керівництво «Народного фронту» немає нічого проти кандидата на посаду голови Нацбанку Якова Смолія. Проте вони можуть використати можливість не голосувати за це призначення, щоб вибити для себе певні преференції.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина.

«Тут питання в тому, чи дасть голоси за це призначення «Народний фронт». Наскільки мені відомо, керівництво фракції особисто проти Смолія нічого не має. Більше того, вони підтримують доволі близькі стосунки», – прокоментував Сергій Щербина.

Проте він зазначив, що «Народний фронт» може не дати своїх голосів за призначення Смолія задля того, щоб «вибити» для себе певні преференції.

«Я знаю, що була дискусія щодо заступників. Вони вирішували, чи будуть у Смолія заступники від «НФ». Але ця дискусія була доволі ненав'язливою, адже один з заступників – це Катерина Рожкова, яка супроводжує питання щодо міжнародного суду над «ПриватБанком», – підкреслив журналіст.

За його словами, приналежність заступників керівника Нацбанку до конкретних фракцій впливатиме на позиціонування такої політичної сили.

«Це визначає, наскільки вони можуть отримувати інформаційні потоки та мати вплив на певні рішення. Я нагадаю: у нас перший заступник Генпрокурора Дмитро Сторожук теж від «Народного фронту», – зазначив головний редактор «РБК-Україна».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 12:40 :10