понеділок, 26 лютого, 2018, 13:22 Політика
У БПП вимагають заповнити кадрові прогалини та створити «ветеранське» міністерство
ZIK
ZIK

Цього тижня невідкладно слід заповнити кадрові прогалини. Передусім, мова йде про обрання нового голови Національного банку, новий склад ЦВК та аудитора НАБУ.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявив голова парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов.

«Фракція БПП вважає невідкладним на цей тиждень заповнити кадрові прогалини. Передусім, мова йде про обрання нового голови Національного банку. Нагадаю, що профільний комітет підтримав подання Президента України щодо призначення Якова Смолія на цю посаду», – наголосив голова фракції БПП у ВРУ.

Також, з його слів, потрібно якнайшвидше затверджувати новий склад Центральної виборчої комісії.

«Не можна оминути увагою питання обрання аудитора НАБУ. Нагадаю, що перевірка діяльності цього органу не проведена ще за 2016 рік. Наголошую на позиції нашої фракції: кандидат повинен бути неупереджений та професійний для надання реальної оцінки використання фінансів цим органом. Між іншим, досить показово, що Марта Борщ, яка була одним із кандидатів, відмовилась від посади аудитора на користь адвокатського захисту депутата-втікача Онищенка», – заявив Артур Герасимов.

Політик звернувся до частини Антикорупційного комітету ВРУ, зокрема, до Єгора Соболєва та Сергія Лещенка, з тим, щоб вони ретельніше перевіряли кандидатів перед тим, як «нав’язувати їх парламенту».

Артур Герасимов додав, що фракція підтримує розгляд у вівторок питань щодо соціального захисту військовослужбовців.

«Однак ми вважаємо, що у переліку цих питань обов’язково має бути проект постанови про звернення ВРУ до КМУ щодо створення міністерства у справах ветеранів – №7505», – заявив Артур Герасимов та наголосив, що має існувати один орган, який нестиме всю відповідальність за соцзахист ветеранів війни та учасників АТО.

Артур Герасимов наголосив, що фракція вимагає від ВРУ дати можливість профільному комітету дати можливість почати роботу над проектами закону щодо антикорупційного суду.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 22:43 :44