понеділок, 26 лютого, 2018, 14:32 Економіка
Наслідком злочинної діяльності НБУ стала гіперінфляція в Україні, – Тимошенко
ZIK
ZIK

Нині в Україні фактично почалася гіперінфляція, і українці не можуть співставити свої доходи із цінами, які стрімко зростають. Це – наслідок злочинної діяльності НБУ.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслював телеканал ZIK, заявила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко, згадавши про Мюнхенську безпекову конференцію, на якій були присутні перші особи держав, заявила, що її боляче зачепило те, як ставилися на цій конференції до вищих посадових осіб України. «Порожній зал під час виступу Президента України говорить про те, що лідери інших країн світу просто таким, на кшталт демаршу, показали, що вони не сприймають корупцію, не сприймають усе те, що робиться у державі з її управлінням. І ми з вами із країни надій та сподівань стрімко перетворюємося на країну тотальної корупції», – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер ВО «Батьківщина» вважає, що депутати зобов’язані прийняти закон про національну безпеку. «Боляче те, що заступник держсекретаря США Джон Саліван, виступаючи у дипломатичній академії Міністерства закордонних справ, сказав, що, крім зовнішнього фронту, в Україні є фронт внутрішній, рівноцінний за ступенем загрози. Він мав на увазі корупцію. А я думаю, що це не просто фронт, він мав на увазі цілу війну влади із власною країною. Не меншу загрозу для національної безпеки становить руйнування економіки і соціальної сфери», – вважає Юлія Тимошенко.

Лідер ВО «Батьківщина» також наголосила, що нині в Україні фактично почалася гіперінфляція, і українці не можуть співставити свої доходи із цінами, які стрімко зростають. Це, на її думку, наслідок злочинної діяльності НБУ. Звільнення голови НБУ не достатньо, вважає Юлія Тимошенко: Валерія Гонтарева має відзвітувати у ВРУ, а також потрібно створити тимчасову слідчу комісію.

Юлія Тимошенко від імені фракції застерегла депутатів від того, щоб не проголосувати за «спадкоємців Гонтаревої» і «кишенькових банкірів Порошенка» на посаду голови НБУ, маючи на увазі Якова Смолія.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-10 09:20 :24