Новини » Події Читать эту новость на русском

На голові білоцерковської поліції шапка горить?

Влад Якушев
Влад Якушев

Журналіст, політтехнолог. Головний редактор журналу "Кримінальне чтиво. Захід" (Львів), з 2007 по 2009 р. редактор відділу аналітики zaxid.net, з 2009 по 2011 головний радатор журналу "Человек и право в Украине" (Київ). Громадський діяч, член Львівської обласної федерації Кік-боксингу. У 2000 році заснував мережу безкоштовних спортивних секцій для дітей та підлітків. У 2015 р. мобілізований до лав ЗСУ.

Борис Король на фронті

Самі не розуміючи того у поліції зізнались, що вигороджують нападників.

23 лютого на ЗІКу був опублікований мій блог: «Врадіївку замовляли? У Білій Церкві мажори побили атовця», у якому я описував напад на 57-річного ветерана АТО і те, як поліція намагається пом’якшити статтю обвинувачення для нападників.

За всіма ознаками злочин мав би кваліфікуватись по с.121, ч.2 КК України. Натомість поліція обвинуваченим чомусь інкримінують ч.1 ст 121, де покарання значно м’якше. Постраждалий – Борис Король, який майже два роки відвоював у танковому батальйоні 14-ї бригади, почав цікавитись, чому так, і слідчий повідомив йому, що втрачено документи, у яких зазначається, що в потерпілого тяжкі тілесні ушкодження із незворотними наслідками. Простіше кажучи документи, у яких написано, що Борис більше ніколи не буде бачити на одне око.

Після виходу мого блогу поліція відреагувала от таким постом у ФБ.

У пості пояснюють, що інформація не достовірна – всі документи на місці, але… у цьому ж пості підтверджують, що обвинувачують нападників по ст. 121 ч.1. Чому не по ч.2, як повинні? Поліцейські придумали, як це зробити, і самі зізнаються у цьому. Вони відкрили два окремих провадження. Виходить, що нападало не двоє – що класифікується як група осіб, а по одному. Одночасно, але кожен сам по собі? Як таке можливо?

Це або неймовірна некомпетентність слідчого і його треба в шию гнати з правоохоронних органів, або прямий доказ корупції – зацікавленості слідчого у пом’ягшенні статті. Тоді його треба арештовувати та садити за його дії!

Цікаво, а що на це скаже поліцейське начальство у Києві? Візьмуть на контроль, накажуть своїх підлеглих і покажуть таким чином, що реформи у поліції це не порожній звук? Чи будуть покривати своїх?Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...