неділя, 25 лютого, 2018, 20:00 Події
У ГПУ розповіли про італійську «справу Марківа»

Україна неодноразово зверталися до Італії з пропозицією посприяти в розслідуванні справи військовослужбовця Нацгвардії Віталія Марківа і створити спільну слідчу групу, однак відповіді не отримала.

Про це заявив заступник генпрокурора України Євген Єнін, – повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він нагадав, що за фактом загибелі італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі і ще низки осіб проводиться розслідування СБУ з кваліфікацією «терористичний акт». За словами Єніна, схожу за фабулою справу розслідують і правоохоронні органи Італії.

Єнін зазначив, що зараз в України немає ніяких застережень щодо об’єктивності ходу слідства на території Італії: «Ми довіряємо нашим італійським партнерам».

«За інформацією, яка є у українських правоохоронних органів, Марків не міг мати прямого відношення до вбивства громадянина Італії Андреа Рокеллі. У нас є свідки, частина з яких відвідувала Італію для дачі показів італійській прокуратурі», – додав заступник генпрокурора.

«Ми неодноразово зверталися з пропозиціями до італійської сторони про сприяння у розслідуванні цього злочину, оскільки йдеться про ті ж самі події. Півроку тому ми направили лист за підписом генпрокурора і глави СБУ. Ми запропонували італійським правоохоронним органам приїхати на місце скоєння злочину, ознайомитися з матеріалами кримінального провадження, яке є в розпорядженні СБУ», – зазначив Єнін. 

Для прискорення обміну інформацією та ефективності розслідування українська сторона пропонувала Італії створити спільну слідчу групу, однак відповіді від італійської сторони з цього приводу поки що немає.

«Ми очікуємо відповіді італійської сторони щодо наших пропозицій. Це питання розглядалося також під час недавнього візиту міністра закордонних справ Італії в Україну», – повідомив Єнін. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 16:43 :18