Новини » Політика 25 лютого, 2018, 2:40
Нардеп Лещенко: Порошенка як Президента не варто поки що ховати
ZIK
ZIK

У Петра Порошенка є те, чого немає в європейських президентів – адміністративний ресурс і лояльність олігархів. Бо у Європі, якщо ти йдеш у президенти, то опираєшся на свою партію і на підтримку людей, яка є в цієї ідеології, в Україні ж все по іншому.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці на щосуботи на телеканалі ZIK) говорив народний депутат України Сергій Лещенко.

«В Україні, якщо ти йдеш у президенти, то у тебе є твій тіньовий фонд, який ти сформував, наприклад з «Богданів», одеських припортових, «Центренерго» і всіх компаній, які так чи інакше або в державному управлінні. Або там, де держава розміщує замовлення, як у випадку з військово-промисловим комплексом», – сказав Лещенко.

Також, за його словами, також потрібно мати силовиків, які будуть заганяти як «худобу» людей, основні центральні телеканали, які контролюватися олігархами і за вказівкою Банкової служити Президенту на виборах.

«Таким чином «добро пожаловать на второй срок», таким є сценарій президента. Тому ще не варто ховати Президента Порошенка, тому що в нього є те, чого немає в європейських президентів – адміністративний ресурс і лояльність олігархів. Бо у Європі, якщо ти йдеш у президенти, ти опираєшся на свою партію і на підтримку людей, яка є в цієї ідеології», – вважає нардеп.

На його думку, в Україні завжди відбувається так, як у поганому бульварному романі.

«Олігархічну пропрезидентську стратегію ми ще пам’ятаємо з 1999 року, коли Леонід Кучма за таким самим сценарієм йшов на вибори. Тільки час за ці 20 років змінився і я думаю, що Кучмі вдалося, того Порошенко не зможе досягти», – наголосив він.

Якщо ж говорити про оборонну сферу, то увага світових медіа посилилася через те, що Америка погодилася постачати озброєння Україні.

«Закордоном почали бачити те, що ми з вами і так вже давно знаємо, що корупція вона як спрут є скрізь і особливо у військово-промисловій сфері. Тому що все розподіляється взагалі без тендерів, не прозоро, без жодної участі спостерігачів з громадського боку. Тобто, це так зване, державне військове замовлення, яке ніхто навіть не може побачити в процесі формування, тому що це начебто військова таємниця. Але коли доходить справа до неякісних або автомобілів, або кораблів, то тоді військова таємниця зникає і виявляється, що світова преса про це кричить на всіх можливих носіях», – прокоментував Лещенко.

Та додав, що закордоном дуже проста логіка, якщо постачається зброя Україні, то вони повинні знати чи вона не буде там перепродана, корумпована.

«Тому, коли ця інформація виникає у світовій пресі, то це дуже негативний сигнал для Порошенка, бо для нього починаються складні будні відносин з європейською і американською спільнотою», – наголосив нардеп.

Читайте також: Нардеп Лещенко спрогнозував, чи висуне опозиція єдиного кандидата в Президенти

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 00:01 :39