неділя, 25 лютого, 2018, 21:45 Політика
Кулеба: Рада Європи може змусити РФ припинити репресії у Криму

У Ради Європи є можливості впливу на Російську Федерацію задля захисту прав людини у Криму, зокрема щодо припинення репресій і відновлення діяльності Меджлісу кримськотатарського народу.

Про це заявив постійний представник України при Раді Європи, посол Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів, – повідомляє Укрінформ.

«Питання Криму віднесене зараз до стратегічної перспективи. Ініціатива щодо порушення кримського питання завжди йде від України: ми не даємо нікому заспокоїтись, забути про це і постійно виступаємо з ініціативами, щоб Рада Європи не просто говорила про це, а робила конкретні речі. Тому що до того моменту, коли відбудеться деокупація, треба захищати права людини в Криму. У Ради Європи є всі можливості для цього – щоб змушувати Росію припиняти репресії, відновлювати Меджліс», – сказав Кулеба.

За його словами, до таких можливостей належать політичний тиск, переговори і «та політична гра, де Росії теж щось потрібно». Кулеба зазначив, що передусім, РФ може потребувати визначення своєї легітимності з боку Ради Європи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 21:20 :31