неділя, 25 лютого, 2018, 12:13 Спорт
Команда ОАР з хокею в фіналі Олімпійських ігор-2018 вирвала «золото» у збірної Німеччини

У Пхьончхані (Південна Корея) завершився фінальний матч хокейного турніру в рамках ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018.

ОАР - Німеччина - 4:3 / REUTERS

ОАР - Німеччина - 4:3 / Reuters

Збірна Олімпійських атлетів із Росії обіграла сенсаційного фіналіста – збірну Німеччини – і завоювала золоті нагороди. Матч завершився з рахунком 4:3, повідомляє офіційний сайт змагань.

Перший період залишився за командою ОАР – на передостанній секунді періоду В’ячеслав Войнов відкрив рахунок.

У другій 20-хвилинці німці відновили рівновагу – Фелікс Шюц в середині періоду закинув першу шайбу своєї команди – 1:1.

У третьому періоді обидві команди були результативними. Спочатку росіяни вийшли вперед зусиллями Нікіти Гусєва. На 54-й хвилині Домінік Кахун рахунок зрівняв, а за 3 хвилини 16 секунд Йонас Мюллер сенсаційно вивів збірну Німеччини вперед – 3:2.

Але потім вже команда ОАР вийшла майже з безнадійного становища – залишившись у меншості, росіяни зняли воротаря і за 56 секунд до кінця основного часу Нікіта Гусєв фактично перевів гру в овертайм – 3:3.

У четвертому, додатковому періоді росіяни володіли перевагою, і на 70-й хвилині зустрічі Кіріл Капрізов закинув вирішальну шайбу.

Нагадаємо, «бронзу» виграла збірна Канади, яка в матчі за третє місце обіграла Чехію з рахунком 6:4.

2018-09-25 15:57 :11